Milczańska 48B, POZNAŃ

Wrocławska 51, JAROCIN

Krzysztof Czarnecki

Krzysztof Czarnecki
Lekarz dentysta
 • O mnie:

  Jestem absolwentem Uniwersytetu medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.Od samego początku fascynowały mnie nowoczesne technologie i ich nieograniczone możliwości. Zaraz po studiach rozpocząłem pracę w powiększeniu, co pozwoliło mi odkryć nowy świat stomatologiczny, a pacjentom zapewniać usługi na niespotykanym w klasycznych metodach poziomie.Pytania czy?, dlaczego?, może? zamieniły się w konkretne diagnozy, dzięki czemu leczenie stało się precyzyjne, przewidywalne i przede wszystkim skuteczne.

  Uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i poza jej granicami, wiedziony nieodpartą pokusą, by zgłębiać powoli wszystkie dziedziny stomatologii, wyrobiłem sobie szerokie spojrzenie, które pomaga znaleźć rozwiązania wielu problemów.

  Od 2015 roku współtworzę placówkę Exacto Stomatologia Mikroskopowa i Implantologia, gdzie wraz z zespołem doskonałych lekarzy dbam o uśmiechy wielu pacjentów, zapewniając im opiekę w każdej dziedzinie stomatologii.Każdy przypadek traktuję indywidualnie i podchodzę do niego z ogromną pasją i zaangażowaniem, czego efektem jest wiele estetycznych, kompleksowych przemian, które przywróciły pacjentom wiarę w siebie oraz wydobyły ich piękne i szczere uśmiechy.

  Prowadzę pacjentów w zakresie leczenia endodontycznego, protetycznego, implantologicznego, ortodontycznego oraz planuję i koordynuję wielospecjalistyczne leczenie wymagających przypadków.

 • Terminy przyjęć:

  Poznań - środa, piątek

  Jarocin - poniedziałek, wtorek, czwartek

 • Kontakt:

  Poznań - tel. 731 255 255

  Jarocin - tel. 734 747 747