Aleksandra Obroszko

ALEKSANDRA OBROSZKO

Lekarz dentysta

Endodoncja

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Leczy Pacjentów tak jak sama chciałaby być leczona – stawia na holistyczne spojrzenie, pełną diagnostykę oraz edukację, chcąc uświadamiać innych w tematach zdrowia jamy ustnej.
 
Jest osobą bardzo ambitną i lubiącą wyzwania, z tego względu jej największą zawodową pasją jest leczenie endodontyczne przy użyciu mikroskopu zabiegowego, które wymaga od lekarza zaangażowania, skupienia i radzenia sobie z wieloma trudnościami podczas wykonywania skomplikowanych procedur.
 
Miłośniczka pracy w powiększeniu i izolacji pola zabiegowego koferdamem. Ukończyła liczne kursy dotyczące nowoczesnych metod leczenia zachowawczego i endodontycznego. Obecnie rozwija się w kierunku cyfrowego planowania uśmiechu i kompleksowego leczenia protetycznego, aby móc zapewnić Pacjentom metamorfozy na najwyższym poziomie.
 
Szalenie ważny jest dla niej komfort Pacjenta oraz bezbolesne leczenie. Jej charyzma sprawia, że wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, a Pacjenci wychodzą z gabinetu z uśmiechem na ustach.
 
Prywatnie miłośniczka zwierząt, muzyki oraz architektury i sztuki.

Usługi wykonywane przez specjalistę

Zdrowe piękno to właśnie definicja uśmiechu

KLINIKA POZNAŃ

KLINIKA JAROCIN