Kontakt

KONTAKT

Stomatologia Poznań, Jarocin –
Gabinet Stomatologiczny Exacto Stomatologia

Jak możemy Ci pomóc?

Jak się przygotować do pierwszej wizyty?

1

Przed wizytą

Zawsze warto poświęcić chwilę, aby zebrać wszelkie pytania, wątpliwości i ewentualne obawy, tak żeby zadać je w trakcie wizyty naszemu lekarzowi. Jesteśmy po to, żeby pomagać naszym Pacjentom, budować ich świadomość i wspierać.

2

Skompletuj dokumentację medyczną

Jeśli leczyłeś się w innym gabinecie poproś o swoją dokumentację, tj. zdjęcia RTG (np. pantomograficzne, CBCT) oraz ewentualnie historię leczenia.
Informacje o niedawno bądź regularnie zażywanych lekach również są bardzo cenne. Te dane są kluczowe, abyśmy mogli zapewnić Ci najlepszą możliwą opiekę.

3

Bądź odrobinę wcześniej

Pierwsza wizyta zaczyna się zawsze od wypełnienia wszelkich ankiet oraz zgód na leczenie. To również doskonała okazja, aby poznać nasze asystentki i recepcjonistki i rozgościć się w naszych wnętrzach. Taki spokojny początek zapewnia komfortowe warunki do leczenia bez zbędnego pośpiechu i w dobrej atmosferze.

4

W gabinecie

Podczas wizyty w gabinecie to Ty jesteś najważniejszy. Przeprowadzimy wywiad medyczny, zapoznamy się z Twoją dokumentacją i odpowiemy na każde pytanie.
Nasz zespół zapewni pełne wyjaśnienie procedur leczenia, abyś miał pewność co do kolejnych kroków w Twojej opiece stomatologicznej.

Umów się na wizytę

Nasza wyspecjalizowana kadra jest gotowa, by spełnić Twoje marzenia i sprawić, byś znów szeroko się uśmiechnął!

KLINIKA POZNAŃ

KLINIKA JAROCIN