Krzysztof Czarnecki

KRZYSZTOF CZARNECKI

Lekarz dentysta
Założyciel Kliniki Exacto Stomatologia

Protetyka, ortodoncja, implantologia, kompleksowe plany leczenia

Lekarz dentysta z wieloletnim stażem, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, założyciel Kliniki Exacto Stomatologia. Posiada bogate doświadczenie kliniczne, ukończył również studia z zakresu zarządzania w ochronie zdrowia. Dziś sam nierzadko staje po drugiej stronie mównicy szkoląc innych.
 
Jego pasją jest kompleksowe przywracanie funkcji zgryzu oraz estetyki uśmiechu poprzez nowoczesne rozwiązania protetyczne. Z ogromną pasją i zaangażowaniem wdraża do swojej pracy najnowsze technologie i materiały, dzięki czemu oferowane rozwiązania protetyczne są zawsze zgodne lub wyprzedzają obecne trendy. Owocem tego podejścia jest własne laboratorium protetyczne ExactoLab, w którym osobiście nadzoruje kolejne etapy powstawania uśmiechów swoich Pacjentów.
 
Jako zaangażowany lekarz zawsze stawia na indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Przykłada wagę do szczegółowej diagnostyki, starannie planując i realizując leczenie zgodnie z potrzebami oraz oczekiwaniami swoich pacjentów. Jego empatia i troska o komfort podczas wizyty sprawiają, że leczenie jest nie tylko skuteczne, ale również stanowi przyjemne doświadczenie.
 
Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii i protetyki. Jego profesjonalizm oraz pasja do pracy sprawiają, że jest cenionym specjalistą wśród pacjentów poszukujących kompleksowej opieki stomatologicznej, zwłaszcza w obszarze protetyki.
 
Prywatnie jest fanem motoryzacji, techniki oraz Tatą dwóch wspaniałych córek, z którymi chętnie gotuje i aktywnie spędza czas.

Zdrowe piękno to właśnie definicja uśmiechu

KLINIKA POZNAŃ

KLINIKA JAROCIN