Monika Wójcik

MONIKA WÓJCIK

Lekarz dentysta
Specjalista chirurgii stomatologicznej
Założycielka Kliniki Exacto

Chirurgia, implantologia, kompleksowe plany leczenia

Po ukończeniu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu pracowała przez 6 lat na Oddziale Chirurgii Szczękowo Twarzowej WSZ w Kaliszu, gdzie ukończyła specjalizację. Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii jamy ustnej, mikrochirurgii oraz implantologii w kraju i za granicą.
 
W pracy kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do Pacjenta, starannie wyjaśniając procedury chirurgiczne i implantologiczne oraz eliminując wszelkie wątpliwości związane z planowanym leczeniem. Jej  empatyczna natura połączona z wiedzą i umiejętnościami sprawia, że pacjenci czują się pewnie i komfortowo nawet podczas bardzo zaawansowanych procedur medycznych.
 
Pracuje w sposób minimalnie inwazyjny stosując techniki mikrochirurgiczne. Leczenie planuje z wykorzystaniem szczegółowych badań radiologicznych oraz nawigacji komputerowej, co w znaczący sposób podnosi precyzję i przewidywalność przeprowadzanych procedur. Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi z zakresu chirurgii jamy ustnej, rekonstrukcji kości oraz odbudowy uśmiechu przy pomocy implantów.
 
Prywatnie uwielbia egzotyczne podróże, dobre kino i jazdę na nartach. Bardzo lubi zwierzęta (najbardziej swojego psa Choco), ale przede wszystkim jest dumną Mamą dwóch wspaniałych córek, którym pokazuje, że zaangażowanie w życie rodzinne może iść w parze z rozwojem kariery zawodowej.

Usługi wykonywane przez specjalistę

Zdrowe piękno to właśnie definicja uśmiechu

KLINIKA POZNAŃ

KLINIKA JAROCIN