Blog

NA CZYM POLEGA KOMPLEKSOWE LECZENIE W EXACTO STOMATOLOGIA?

STOMATOLOGIA KOMPLEKSOWA​

Leczenie stomatologiczne składa się z wielu elementów. Każdy z nich jest równie ważny, a pominięcie któregokolwiek może mieć wpływ na końcowy efekt i trwałość leczenia.

W gabinecie stomatologicznym Exacto Stomatologia skupiamy zarówno wszechstronny zespół lekarzy specjalistów, jak również najnowsze technologie, które wspierają nas na każdym etapie terapii.

Dostępny w naszych klinikach stomatologicznych sprzęt pozwala szybko i skutecznie postawić diagnozę oraz bezboleśnie wyleczyć nawet trudne przypadki.

W naszych gabinetach stomatologicznych mamy dostęp do:

KOMPLEKSOWEJ DIAGNOSTYKI:
– tomograf komputerowy 3D CBCT
– aparat rentgenowski panoramiczny
– aparat rentgenowski punktowy

CYFROWEJ TECHNOLOGII NA MIARĘ XXI WIEKU:
– Studio fotograficzne
– programy do cyfrowego planowania uśmiechu
– skaner zewnątrz-ustny 3D
– drukarkę stomatologiczną 3D

MULITDYSCYPLINARNEGO ZESPOŁU LEKARZY:
– Jako jedni z nielicznych świadczymy usługi w każdej dziedzinie stomatologii

Skupienie zarówno sprzętu jak i lekarzy w jednym miejscu gwarantuje, że świadczone usługi będą wykonane w możliwie najkrótszym czasie, a podejmowane decyzje będą oparte o wieloletnie doświadczenie lekarzy w każdej z dziedzin. Wspólne planowanie pozwala każdemu specjaliście skupić się na własnych działaniach, jednocześnie gwarantując, że nic nie zostanie pominięte.

Każda wizyta konsultacyjna opiera się na analizie zebranych danych diagnostycznych. W tym celu w gabinetach stomatologicznych w Poznaniu i Jarocinie wykorzystujemy najnowszy sprzęt diagnostyczny, co gwarantuje precyzyjny obraz przy jednocześnie największym możliwym bezpieczeństwie pacjenta.

Dane uzyskane podczas badania tomografii komputerowej CBCT oraz skanowania skanerem zewnątrzustnym, pozwalają dokładnie i przewidywalnie zaplanować leczenie w naszych gabinetach dentystycznych w takich dziedzinach jak implantologia, ortodoncja czy trudne leczenie kanałowe pod mikroskopem.

Autor wpisu
Krzysztof Czarnecki

Krzysztof Czarnecki

Lekarz dentysta Założyciel Kliniki Exacto
Protetyka, ortodoncja, implantologia, kompleksowe plany leczenia.

Jak możemy Ci pomóc?

Zostaw swoje dane z opisem problemu, a my się z Tobą skontaktujemy, tak szybko jak tylko będzie to możliwe!

Facebook

Popularne Wpisy

KLINIKA JAROCIN

KLINIKA POZNAŃ