Leczenie kompleksowe w gabinecie stomatologicznym Exacto Stomatologia Mikroskopowa

STOMATOLOGIA KOMPLEKSOWA​

Leczenie stomatologiczne składa się z wielu elementów. Każdy z nich jest równie ważny, a pominięcie któregokolwiek może mieć wpływ na końcowy efekt i trwałość leczenia.
W gabinecie stomatologicznym Exacto Stomatologia skupiamy zarówno wszechstronny zespół lekarzy specjalistów, jak również najnowsze technologie, które wspierają nas na każdym etapie terapii.

Dostępny w naszych klinikach stomatologicznych sprzęt pozwala szybko i skutecznie postawić diagnozę oraz bezboleśnie wyleczyć nawet trudne przypadki.

W naszych gabinetach stomatologicznych mamy dostęp do:

 • kompleksowej diagnostyki:
  – tomograf komputerowy 3D CBCT
  – aparat rentgenowski panoramiczny
  – aparat rentgenowski punktowy
 • cyfrowe technologie na miarę XXI wieku:
  – Studio fotograficzne
  – programy do cyfrowego planowania uśmiechu
  – skaner zewnątrzustny 3D
  – drukarkę stomatologiczną 3D
 • multidyscyplinarny zespół lekarzy:
  – Jako jedni z nielicznych świadczymy usługi w każdej dziedzinie stomatologii


Skupienie zarówno sprzętu jak i lekarzy w jednym miejscu gwarantuje, że świadczone usługi będą wykonane w możliwie najkrótszym czasie, a podejmowane decyzje będą oparte o wieloletnie doświadczenie lekarzy w każdej z dziedzin. Wspólne planowanie pozwala każdemu specjaliście skupić się na własnych działaniach, jednocześnie gwarantując, że nic nie zostanie pominięte.


Każda wizyta konsultacyjna opiera się na analizie zebranych danych diagnostycznych. W tym celu w gabinetach stomatologicznych w Poznaniu i Jarocinie wykorzystujemy najnowszy sprzęt diagnostyczny, co gwarantuje precyzyjny obraz przy jednocześnie największym możliwym bezpieczeństwie pacjenta. Dane uzyskane podczas badania tomografii komputerowej CBCT oraz skanowania skanerem zewnątrzustnym, pozwalają dokładnie i przewidywalnie zaplanować leczenie w naszych gabinetach dentystycznych w takich dziedzinach jak implantologia, ortodoncja czy trudne leczenie kanałowe pod mikroskopem.