Szeroko rozumiany postęp technologiczny w sposób znaczący wpłynął również na rozwój stomatologii. Potwierdzają to między innymi protetyczne korony cyfrowe wykonywane komputerową metodą LAVA, która pozwala osiągać niesamowite efekty. Fakt ten ma ogromne znaczenie dla wielu pacjentów odwiedzających nasz gabinet w Poznaniu, ponieważ stanowi najlepszą odpowiedź na ich potrzeby, a cennik usług jest konkurencyjny.

Projektowane i tworzone w naszej klinice korony cyfrowe stosuje się przede wszystkim w stomatologii estetycznej i protetycznej. Na to wyjątkowo nowoczesne i nadzwyczaj efektywne rozwiązanie należy zdecydować się w obliczu konieczności usunięcia danego zęba ze względu na postępujący proces chorobowy czy w sytuacji utraty go w całości lub w części w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dlaczego jednak warto wybrać w takim przypadku naszą klinikę i koronki na zęby tworzone w systemie LAVA? Atrakcyjny cennik to tylko jeden z powodów!

Projekt i wdrożenie koron cyfrowych

Technologia, w której projektowane i tworzone są korony cyfrowe na zęby LAVA, umożliwia bardzo dokładne odwzorowanie wszystkich istotnych szczegółów i pozwala na wyjątkowo precyzyjne działanie. Realne staje się doskonałe wyprofilowanie modeli i dopasowanie ich struktury pod względem przestrzennym do potrzeb pacjenta, co stanowi o późniejszym komforcie funkcjonowania. Koronki wykonywane w naszej klinice w Poznaniu prezentują wysoką jakość również pod względem estetycznym. Pełnoceramiczne materiały przypominają fakturę i wygląd naturalnego zęba i dają szansę na wierne odwzorowanie zabarwienia, tak aby całe uzębienie prezentowało się jednolicie. Metoda ta gwarantuje też niebywałą trwałość i odporność. Elementy, z których wykonuje się korony cyfrowe, są niewrażliwe na uszkodzenia mechaniczne czy ścieranie, więc to rozwiązanie na lata.

koronki na zęby poznań - korony cyfrowe lava poznań - korony cyfrowe

Jeśli zdecydują się Państwo na zabieg implementacji w ramach technologii LAVA, zachęcamy do wyboru naszego gabinetu, w którym można liczyć na kompleksową opiekę, profesjonalną i doświadczoną obsługę oraz najwyższe standardy. Zapraszamy do sprawdzenia cennika i umówienia się na wizytę!