Gabinet stomatologiczny, dentysta Poznań i Jarocin - Kontakt

Zdrowy i estetyczny uśmiech to marzenie, które można zrealizować z pomocą takich specjalistów, jak my. Exacto to gabinet stomatologiczny w Poznaniu, w którym każdy protetyk, chirurg, ortodonta czy inny specjalista, korzystając z nowoczesnych rozwiązań medycznych np. aparatów stałych, implantów, koron, licówek oraz profesjonalnego sprzętu np. mikroskopu jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi problemami z uzębieniem czy tkankami miękkimi w jamie ustnej. Zapewniamy też kompleksowe planowanie leczenia ortodontycznego, kanałowego i innych. Korzystając z dokładnej diagnostyki (zdjęcia RTG, trójwymiarowy tomograf komputerowy, zdjęcia cefalometryczne itp.) jesteśmy w stanie dokładnie rozpisać ten proces, aby każdy pacjent wiedział, jakie po kolei działania podejmie stomatolog.

Profesjonalne leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodontyczne oraz protetyczne

Dzięki wiedzy specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi nasz gabinet dentystyczny w Poznaniu może zaproponować zabiegi, które w bardzo dużym stopniu zwiększą nie tylko estetykę uzębienia, ale i dadzą komfort jedzenia, żucia oraz poprawią samopoczucie psychiczne pacjentów. Leczenie kanałowe pod mikroskopem pozwala uratować nawet martwy ząb. Dzięki powiększeniu, jakie zapewnia to urządzenie, możliwe jest odnalezienie wszystkich kanałów i ich dokładne oczyszczenie i uzupełnienie. Ogranicza się w ten sposób również ryzyko zakażenia. Aparaty stałe albo ruchome, nakładki i zamki ceramiczne to rozwiązanie, jakie może zaproponować ortodonta. Pozwalają one skorygować nieprawidłowości w uzębieniu, czyli zniwelować różnego rodzaju wady zgryzu oraz zmienić ułożenie zębów względem siebie. Proces ich prostowania wymaga czasu i cierpliwości od pacjenta. Leczenie ortodontyczne pozwala jednak uzyskać świetny efekt. Z kolei stomatolog protetyk specjalizuje się w chorobach narządu żucia, bezzębia oraz wrodzonych i nabytych wad zgryzu. Podczas różnych zabiegów zakłada m.in. licówki, mosty, korony oraz wykonuje odbudowy estetyczne.

Zadbaj o perfekcyjny stan uzębienia w gabinecie stomatologicznym Exacto Clinic!

Oprócz wspomnianego powyżej leczenia ortodontycznego, protetycznego i kanałowego, wykonujemy także zabiegi chirurgiczne pozwalające na usunięcie zębów zatrzymanych, ósemek czy odbudowę kości. Nasz gabinet stomatologiczny w Poznaniu poleca także wybielanie – na miejscu lub w domu pacjenta oraz trwałe wypełnienia estetyczne dla wykrytych i powstałych już ubytków próchnicowych, które są leczone. Dzięki oferowanym przez nas regularnym i dokładnym przeglądom stanu uzębienia, profilaktycznym zabiegom higienizacji i innym można zminimalizować wiele problemów. Jeśli zauważyli Państwo u siebie jakieś niepokojące objawy dotyczące zdrowia zębów czy dziąseł, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Warto, aby sprawdził to wykwalifikowany dentysta. Cennik usług świadczonych przez gabinet stomatologiczny dostępny jest na stronie internetowej. Pełnimy także dyżur stomatologiczny w Poznaniu, podczas którego dostępny jest m.in. protetyk, ortodonta lub inny lekarz. Zachęcamy do kontaktu i wizyt kontrolnych!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek
9.00 – 20.00

Sobota – Niedziela
nieczynne

Dane Kontaktowe:

ul. Milczańska 48B
61-248 Poznań
tel. +48 731 255 255

email: poznań@exactoclinic.pl

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, a recepcja oddzwoni i zaproponuje dogodny termin: