Milczańska 48B, POZNAŃ

Wrocławska 51, JAROCIN

Exacto Jarocin – Kontakt

Profesjonalnie, miło i z uśmiechem

Skontaktuj się z nami!

Zapewniamy profesjonalne i przyjazne podejście do wszystkich pacjentów. Exacto to gabinet stomatologiczny w Jarocinie. Staramy się, aby każda wizyta u specjalisty, niezależnie od tego, czy wiąże się z przeglądem uzębienia, założeniem aparatu stałego, czy też poważnym zabiegiem, upłynęła bezproblemowo i była możliwie przyjemna. W związku z tym, że zatrudniamy m.in. dentystę protetyka i ortodontę, oferujemy Państwu szeroki zakres usług, w tym m.in. leczenie:

aparaty na zęby poznań

 

 • ortodontyczne,
 • kanałowe pod mikroskopem,
 • protetyczne,
 • chirurgiczne,

a także wypełnienia estetyczne, wybielanie i higienizację.

Nasz gabinet wyposażony jest w profesjonalny i nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz leczenia np. mikroskop stomatologiczny.

Leczenie protetyczne, ortodontyczne i kanałowe

Jednym ze specjalistów, jakich pomoc oferuje nasz gabinet stomatologiczny w Jarocinie, jest protetyk. W ramach wykonywanych przez niego usług pacjenci mogą odzyskać utracone uzębienie i tkanki miękkie. Dzięki ich odbudowie:

 • przywrócone zostają funkcje gryzienia i żucia pokarmów,
 • poprawia się wrażenie estetyczne i kosmetyczne – przywraca się naturalne rysy twarzy, zapobiega się zmianom w łuku zębowym,
 • zwiększa komfort psychiczny osoby, która decyduje się na zabiegi, jakie przeprowadza stomatolog.

W przypadku starszych pacjentów braki w uzębieniu są związane z wiekiem, jednak młodsze osoby tracą zęby np. w wyniku wypadku. Proponujemy im:

 • licówki,
 • korony,
 • mosty

oraz odbudowy estetyczne.

Z kolei w ramach leczenia ortodontycznego możliwe jest uzyskanie prostych i pięknych zębów. Dzięki zastosowanym aparatom stałym czy innym rozwiązaniom poprawia się estetyka zgryzu. Oprócz wyrównanej linii uzębienia następuje redukcja stłoczeń oraz poprawia się profil i uśmiech. Tyłozgryz, przodozgryz, zgryz głęboki – to przykładowe problemy, z jakimi borykają się pacjenci. W zależności od przypadku, z jakim ma do czynienia stomatolog ortodonta, może zaproponować:

 • aparaty stałe lub ruchome,
 • nakładki,
 • zamki ceramiczne.

Ponadto wykonujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala w niezwykle dokładny przeprowadzić zabieg. Nowoczesny sprzęt ułatwia odnalezienie wszystkie kanałów, ich precyzyjne oczyszczenie oraz wypełnienie odpowiednim preparatem.

Wrocławska 51, Jarocin

Poniedziałek - Piątek

9.00- 20.00

Sobota, Niedziela: nieczynne

+48 734 747 747

Zostaw nam wiadomość

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie, nurtujące Cię pytania.


Zapraszamy do naszej placówki w Jarocinie

Gabinet stomatologiczny Exacto w Jarocinie (dentysta Jarocin, stomatolog Jarocin) mieści się na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Dąbrowskiego, na I piętrze. W tym samym budynku znajdziecie Państwo Aptekę Stylową. Wejście jest od strony parkingu.

Umów się na wizytę w gabinecie stomatologicznym w Jarocinie

Wstawiamy również implanty natychmiastowe i klasyczne, dzięki którym można uzupełnić brak każdego zęba. W przypadku zębów zatrzymanych, ósemek czy odbudowy kości przeprowadzamy sprawnie i bezboleśnie zabieg chirurgiczne. Ponadto gwarantujemy wypełnienia estetyczne, dzięki którym możliwe jest przywrócenie naturalnego piękna uzębienia.

Prowadzony przez nas w gabinet stomatologiczny to miejsce, w którym nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanego leczenia ortodontycznego lub kanałowego przy użyciu mikroskopu oraz wykonujemy niezbędną diagnostykę.

Zapewniamy też dyżur stomatologiczny w Jarocinie. Aby sprawdzić, jakie usługi świadczy protetyk, ortodonta czy inny dentysta, cennik oraz umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu! Więcej szczegółów na te temat, jak i oferty, można uzyskać osobiście, telefonicznie lub mailowo!